Praca dla pasjonatów j obcych - j duński

Personnel and Media Solutions

Łódź

2016-10-30

Praca dla pasjonatów języków obcych!  Obsługa zamówień lub wsparcie techniczne w Łodzi !

Lokalizacja: Łódź

Uwielbiasz języki obce? Znasz biegle duński? Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy!

Płacimy za zakwaterowanie lub dostajesz dodatek 2000 pln do pensji zasadniczej

ZADANIA

Obsługa zamówień:

  • Koordynowanie zamówień klientów
  • Realizacja zamówień
  • Bezpośrednia współpraca z podmiotami zamawiającymi w tym zakresie,
  • Praca pn-pt, 8-16

Wsparcie techniczne:

  • Logowanie i zarządzanie wnioskami
  • Wsparcie i pomoc użytkowników, dokonywanie wstępnej oceny i diagnozowanie problemów
  • Analiza potencjalnych problemów i zdarzeń
  • Raportowanie do systemu

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomości j duńskiego
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu B2
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Międzynarodową atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Stabilne warunki pracy

Zapraszamy do przesyłania CV