KONSULTANT W ZESPOLE KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

SNACK S.A.

Poznań

2016-10-30

Jobman Group jest Agencją Pracy Tymczasowej działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy  na stanowisku:

Konsultant w zespole kontaktów z klientami

Lokalizacja: Poznań

Podstawowe zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów,
  • obsługa korespondencji elektronicznej,
  • odpowiadanie na zapytania oraz rozwiązywanie problemów Klientów,
  • współpraca z innymi działami w ramach obsługi zapytań Klientów,
  • uczestnictwo w akcjach wychodzących ,
  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Towarzystwa.

Wymagane kwalifikacje:

  • dobra dykcja i umiejętność poprawnego wysławiania się,
  • umiejętność profesjonalnego prowadzenia rozmowy z Klientem,
  • doświadczenie w telefonicznych kontaktach z Klientami będzie dodatkowym atutem.

Wybranym osobom oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia ze stałą stawką godzinową,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • pełnopłatne szkolenie wstępne,
  • ścieżkę rozwoju w ramach organizacji.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
Prosimy o przesłanie CV zawierającego krauzulę o przetważaniu danych osobowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!