Magazynier

Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda

Warszawa

2016-10-30

Firma Kenpol Materiały Budowlane Eugeniusz Krzywda oddział Warszawa zatrudni pracownika na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • kompletacja zleceń z użyciem terminali radiowych
  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie
  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • uprawnienia do kierowania środkami transportu wewnętrznego poparte praktyką
  • systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • możliwość rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!