Kierownik ds. Programów Lojalnościowych (CRM Manager)

Experum HR

Wrocław

2016-11-22

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, nowopowstającej firmy w branży IT we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8440/KPL

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane obszary specjalizacji: operacyjne zarządzanie programami lojalnościowymi, analityka, zarządzanie systemem CRM)
  • doświadczenie w prowadzeniu programów lojalnościowych B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne (bardzo dobra znajomość MS Excel) oraz organizacyjne (dbałość o szczegóły, umiejętność pracy na złożonych procesach)
  • doskonałe kompetencje komunikacyjne (bliska współpraca z działami marketingu, sprzedaży, finansów, zakupów, koordynacja komunikacji i procesów)

Obowiązki:

  • opracowanie, rozwój i zarządzanie zaawansowanymi programami lojalnościowymi
  • pełna odpowiedzialność za operacyjne i analityczne zarządzanie programami oraz przygotowaniem rekomendacji usprawnień procesów
  • opracowanie i wdrożenie strategii biznesowych CRM i lojalnościowych
  • u  zarządzanie systemem zbierania i analizy danych (pozyskiwanie i przetwarzanie danych, przygotowywanie założeń kampanii promocyjnych, ustalanie kluczowych KPI i ich analiza w trakcie i po zakończeniu kampanii, wprowadzanie promocji do wewnętrznego systemu zarządzania programem, analiza zachowań konsumenckich)
  • zarządzanie złożonymi procesami w ramach organizacji (zarządzanie budżetem programu lojalnościowego, zarządzanie kalendarzem kampanii przy bliskiej współpracy z działem marketingu i sprzedaży)
  • stały rozwój programów lojalnościowych oraz związanych z nimi procesów i funkcji operacyjnych
  • koordynacja przepływu informacji i procesów z innymi działami wewnątrz firmy

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w tworzonym od podstaw, ambitnym i innowacyjnym projekcie o globalnym zasięgu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w entuzjastycznym zespole

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100790 ofert pracy. Sprawdź!