Specjalista sprzedaży

Polska Energetyka Pro Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

2016-10-30

Jesteśmy nowoczesną firmą, oferującą najkorzystniejsze obecnie stawki na rynku sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego. Naszym priorytetem jest dbanie o atrakcyjność naszej oferty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta i konkurencyjnej ceny. Stale obserwujemy zmiany, jakie zachodzą na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostosować się do panujących trendów i potrzeb naszych klientów.

Nadrzędnym celem Polskiej Energetyki PRO jest ciągły rozwój firmy. Inwestujemy w projekty mające na celu rozwój naszej oferty, a także w naszych pracowników.

Systematyczne szkolenia, warsztaty i konferencje umożliwiają nam ciągły rozwój kompetencji i wiedzy, co znacząco wpływa na jakość naszej pracy.

W PEP naszym Klientom oferujemy nie tylko najkorzystniejsze stawki za energię elektryczną i gazu ziemnego, ale i profesjonalną obsługę, którą zapewniają specjaliści z różnych dziedzin pracujący w naszej firmie.

Specjalista ds. sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów energii elektrycznej i gazu ziemnego
  • Obsługa klientów indywidualnych
  • Opieka nad powierzoną bazą klientów
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
  • Przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność w dziedzinie pozyskiwania klientów
  • Nastawienie na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i inicjatywa w pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość ukierunkowanego rozwoju zawodowego i awansu
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
  • Pakiet szkoleń produktowo-handlowych oraz aktywny coaching
  • Możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!