Manager Sprzedaży B2B

SNACK S.A.

Poznań

2016-10-30

Jobman Group jest Agencją Pracy Tymczasowej działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy  na stanowisku:

Loakalizacja: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie oraz rozwijanie kontaktów handlowych z klientami,
  • doradztwo w zakresie doboru usług szkoleniowych,
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych,
  • analiza rynku oraz udział w budowaniu długofalowej polityki handlowej firmy,
  • realizacja założonego celu sprzedażowego,
  • obsługa posprzedażowa klientów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowego w zakresie sprzedaży na rynku b2b ( rynek szkoleniowy będzie dodatkowym atutem),
  • samodzielność w działaniu,
  • kreatywność,  innowacyjność i zorientowanie na osiąganie założonych celów,
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
  •  zorientowanie na wynik.

OFERUJEMY:

  • samodzielność i możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawę + premię,
  • stałe godiny pracy

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
Prosimy o przesłanie CV zawierającego krauzulę o przetważaniu danych osobowych