Technolog mięsa

klient GoWork.pl

Pforzheim

2016-11-30

Niemiecka firma zatrudni bezpośrednio na umowę o pracę do zakładów mięsnych technologa mięsa.

Praca w masarni, na hali, w temperaturze od 0C do +2C. Praca przy gotowych, surowych wyrobach mięsnych.

Miejsce pracy: Pforzheim

Nr referencyjny: Technolog

Obowiązki:

- kontrola procesu wytwarzania gotowych wyrobów mięsnych

- kontrola pracy zespołu pracowników przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

- znajomość branży przetwórstwa mięsnego

- wykształcenie związane z przetwórstwem mięsnym

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość języka niemieckiego branżowego (podstawy)

- komunikatywność

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę (umowa na czas nieokreślony)

- przyuczenie do pracy na stanowisku technologa mięsa

- praca w polskojęzycznym zespole

- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym

- atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwość premii uznaniowych

Prosimy o przesyłanie CV. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).