Nauczyciel Matematyki

klient GoWork.pl

Gdańsk

2016-12-06

                                  Integracyjne Liceum Ogólnokształcące poszukuje nauczyciela matematyki

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o kierunku matematyka

- kwalifikacje pedagogiczne

- umiejętność dostosowania materiałów do potrzeb ucznia

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziane ukończone szkolenia, warsztaty z zakresu pracy z dziećmi niepełnosprawnymi

- cierpliwość komunikatywność

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć dydaktycznych

- współpraca z gronem pedagogicznym

- uzupełnianie bieżącej dokumentacji

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99963 ofert pracy. Sprawdź!