Pracownik Sortowni

BestenWest Polska Sp. z o.o.

Berkhout

2016-10-30

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Polska Sp. z.o.o. (nr licencji 9033) zatrudni osoby na półroczny kontrakt do pracy przy sortowaniu cebulek tulipanów

Miejsce pracy: Berkhout
Nr referencyjny: 9033

Obowiązki:

- sortowanie cebulek tulipanów

- sadzenie cebulek

Wymagania:

- gotowość do szybkiego wyjazdu

- gotowość do pracy w szybkim tempie

- gotowość do pracy na linii produkcyjnej

Oferujemy:

- zakwaterowanie w hotelu (108euro/tydzień)

- stawkę wiekową

- pół roczny kontakt

- ubezpieczenie

- opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 730-947-400, lub mailowo APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!