Doradca klienta

Nescom sp. z. o. o.

Warszawa

2016-12-07

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług finansowych oraz na rynku metali i kamieni inwestycyjnych poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

* Obsługa klienta- telefoniczna,
* Korespondencja z klientami,
* Prowadzenie spotkań z klientami,
* Raportowanie wyników pracy do managera,
* Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

* Wykształcenie min. średnie,
* Doświadczenie w pracy z klientem,
* Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
* Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
* Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
* Mile widziana znajomość rynku metali i kamieni inwestycyjnych,
* Doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

* Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa 2100 tys. Brutto + premia),
* Stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie (po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o prace),
* Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
* Praca od poniedziałku do piątku,
* Niezbędne narzędzia pracy,
* Pakiet szkoleń wdrażających do pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!