Trener biznesu/Trener wewnętrzny

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-30

Obecnie poszukujemy osoby, która  będzie odpowiedzialna za przygotowywanie szkoleń przeznaczonych dla pracowników z Warszawy

Miejsce pracy: Warszawa-centrum

Obowiązki:

  • analiza potrzeb szkoleniowych pracowników
  • dobór najbardziej efektywnych metod szkoleniowych
  • opracowanie - samodzielne - programów szkoleń
  • przygotowywanie i aktualizowanie scenariuszy, materiałów oraz narzędzi szkoleniowych

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu programów i materiałów szkoleniowych
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • znajomość trendów, metod i narzędzi trenerskich
  • wyższe wykształcenie oraz metodologiczne przygotowanie do tworzenia programów szkoleniowych

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym, młodym zespole
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
  • stawkę godzinową – 200zł/h

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.