ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACJI

MK Office Management

Warszawa

2016-10-29

DLA NASZEGO KLIENTA,

FIRMY Z BRANŻY DEWELOPERSKIEJ POSZUKUJEMY

ASYSTENTKI ds. ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Prace administracyjne związane z bieżącą obsługą firmy;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Obsługa spotkań i przyjmowanie gości
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe
  • Przygotowywanie pism urzędowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego z elementami biznesowymi w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin z możliwością zwiększenia czasu pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Laboratorium Dermapharm z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Magdalena Kreczmańska Office Management z siedzibą w Warszawie przy al. J. Waszyngtona 55 lok. 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!