CIEŚLA / ZBROJARZ / MURARZ

Christal s.r.o.

Francja

2016-11-01

Firma Christal Nabor jest Agencją Rekrutacyjną oraz Agencją Pośrednictwa Pracy. Naszymi Klientami są głównie firmy niemieckie i francuskie, działające w branży przemysłowej, instalacyjnej, budowlanej i montażowej. Obecnie dla naszego francuskiego Klienta działającego
w branży budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKÓW METALOWYCH / ZBROJARZ

Miejsce pracy: Francja

Miejsce pracy: Francja, okolice Strasbourga

Termin rozpoczęcia pracy: listopad 2016

Obowiązki:

Wykonywanie szalunków metalowych („coffrage-banchage”)

Zalewanie fundamentów

Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

Wiązanie zbrojeń

Wymagania:

Doświadczenie w systemach szalunkowych

Dobra znajomość czytania rysunku technicznego

Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (1 osoba na ekipę)

Samodzielność, dobra organizacja pracy

Mile widziane osoby z własnym samochodem (jedna osoba na ekipę)

Gotowość do wyjazdu za granicę

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ubezpieczenie i składki opłacane we Francji

Zakwaterowanie zapewnione i opłacone

Zapraszamy do składania ofert grupowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres: APLIKUJ, podając w temacie stanowisko pracy lub kontakt pod numerem:+48 511 034 504

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!