Doradca Klienta w bankowości

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Kraków

2016-12-02

Teleinvention Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem dostarczająca na rynku nowoczesne rozwiązania Call i Contact Center. Za nasza firmą stoi doświadczenie i potencjał technologiczny spółki giełdowej Unima 2000 S.A., która jest większościowym udziałowcem Teleinvention. Naszym celem jest wspomaganie Klientów w wyborze optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym i kosztowym, dopasowanych do ich potrzeb. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Krowodrza

Obowiązki:

- Prezentowanie stałym Klientom najnowszych produktów Banku

- Umawianie spotkań klientów w oddziale Banku

- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

- Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Nastawienia na realizację celów

- Dyspozycyjności zaledwie 60 godz w miesiącu (elastyczny grafik w godz. 9.00 -20.00)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (1720 - 2580zł) + premie

- Program szkoleń: wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje (płatne)

- Nowoczesne narzędzia pracy

- Możliwość awansu: w strukturach banku lub organizacji

- Możliwość przejścia: na umowę o pracę

- Kartę FitSport: dostęp do siłowni (między innymi Platinium i Park Wodny) na atrakcyjnych warunkach
- Świetną atmosferę w pracy

tel . 693 569 225
tel. 12 298 07 73

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!