Specjalista ds. obsługi Klienta marki AGD

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-10-29

Poszukujemy osób do obsługi Klienta wiodącej marki AGD.

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • obsługa klienta według ściśle określonych standardów, odpowiadanie na wiadomości Klientów telefonicznie i mailowo
  • odbieranie połączeń od Klientów znanej marki AGD

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • swoboda wypowiedzi
  • dobra dykcja

Oferujemy:

  • stawkę godzinową
  • pracę zmianową w godzinach 8-20
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • atrakcyjną ofertę pracowniczą na zakup sprzętu AGD
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w miłym zespole
  • zdobycie cennego doświadczenie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!