Technolog - kreślarz CAD

GROT Marek Dobrzyński

Warszawa

2016-10-29

Jesteśmy producentem balustrad oraz konstrukcji ze stali czarnej i nierdzewnej.
Szukamy osób z dużym doświadczeniem na stanowisko technolog - kreślarz CAD.

Miejsce pracy: Warszawa / Macierzysz

Obowiązki:

- przygotowywanie rysunków warsztatowych (Autocad Lt)
- sporządzanie kalkulacji, zestawień materiałów, dokumentacji wykonawczych i powykonawczych
- nadzór nad produkcją realizowanych zleceń

Wymagania:

- biegła obsługa programu Autocad (2D), podstawowych programów biurowych
- mile widziana znajomość programu Inventor
- doświadczenie w branży budowlanej lub przemysłowej

Oferujemy:

- ciekawą i rozwijającą pracę przy projektach w Polsce, Szwecji, Norwegii i Francji
- atrakcyjne warunki finansowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Informacje pod nr 502 602 618 lub 022 721 14 01

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."