Specjalista ds. ubezpieczeń

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego
Nr licencji 10944
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe

OBOWIĄZKI:
- telefoniczny kontakt z klientem posiadającym aktualne polisy ubezpieczeniowe w celu zaproponowania dodatkowej usługi do polisy;

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie;
- możliwość podpisania oświadczenia o niekaralności - warunek konieczny!

OFERUJEMY:
- umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięczny;
- stabilność zatrudnienia;
- szkolenia;

WYNAGRODZENIE:
- 11zł/h brutto <144h> 12zł/h brutto - stawka na pierwszy miesiąc pracy - w kolejnych miesiącach 13zł/h brutto <144h> 14zł/h brutto
- premie

Praca w dni powszednie w godz. 12:00-21:00;
jedna sobota w miesiącu 10:00-16:00;
* ELASTYCZNY GRAFIK*

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz z dopiskiem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.