Konsultant telefoniczny ds. umawiania spotkań - nie-sprzedaż - Piaseczno

LEVEL WORK

Piaseczno

2016-11-19

Konsultant Telefoniczny ds. Umawiania spotkań
Miejsce pracy: Piaseczno

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00;
możliwość pracy w soboty w godz. 10:00-16:00;

*GRAFIK DO INDYWIDUALNEGO DOPASOWANIA*

Opis stanowiska:
• kontakt telefoniczny z osobą docelową w celu umówienia spotkania z przedstawicielem ubezpieczeniowo-finansowym (konsultant nic nie sprzedaje! - to zadanie przedstawiciela)
• przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów;
• dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakość świadczonych usług;

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia;
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;

Wynagrodzenie:
• stawka godzinowa 11 zł/h brutto <160h < 12zł/h brutto + premie;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez portal

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!