Monter rurociągów przemysłowych (Pipefitter) - Holandia

Brasco S.C.

Amsterdam

2016-10-28

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Belgii kandydatów na stanowisko:

Monter rurociągów przemysłowych (Pipefitter)

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia
Nr referencyjny: PF/1016/GW

Obowiązki:

  • przygotowanie elementów rurowych do montażu,
  • montaż na podstawie rysunku izometrycznego;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku;
  • doświadczenie w przemyśle paliwowo-energetycznym;
  • dobra znajomość rysunku izometrycznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • certyfikat VCA;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie netto: 13.00 Euro za godzinę;
  • projekt na 3 - 6 miesięcy.
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnia i pokrywa pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV, skanu certyfikatu VCA na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PF/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577