Kierownik Działu Marketingu

Europejskie Centrum Sportu i Nauki

Wrocław

2016-10-28

Europäisches Zentrum für Sport und Wissenschaft / Europejskie Centrum  Sportu i Nauki

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego podlegająca

pod Urząd Marszałkowski  Województwa Dolnośląskiego poszukuje :

Praca :            KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Miejsce pracy : Wrocław

Zadania:

  • Kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Pozyskanie Leadów w postaci: telefon, e-mail, formularz kontaktowy
  • Zwiększenie świadomości marki szkoły
  • Konfiguracja narzędzia: Google Analytics oraz Tag Menagera - na stronie
  • Dbanie o wizerunek firmy i wdrażanie najnowszych standardów marketingowych
  • Odpowiedzialność za materiały reklamowe i marketingowe
  • Planowanie i koordynacja działań w ramach programu lojalnościowego
  • Remarketing
  • Założenie konta Google AdWords
  • Social Media
  • Contentn Marketing
  • Buuzz Marketing
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza wyników sprzedaży własnych usług
  • Zarządzanie budżetem z zakresu działań marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie z zakresu marketingu, reklamy i ekonomii
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Znajomość zagadnień marketingu i promocji, e-marketingu, social media i reklamy internetowej
  • Przygotowywanie projektów, organizacja i realizacja koncepcji promocji
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu marketingu i reklamy (projektowanie pakietów specjalnych i okolicznościowych)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Kreatywność i umiejętność organizacji pracy własnej i innych
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację własnych ambitnych zadań

Zainteresowanych prosimy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres : APLIKUJ

ecsin.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100797 ofert pracy. Sprawdź!