Pracownik ruchu wychodzącego

SNACK S.A.

Poznań

2016-10-28

Jobman Group jest Agencją Pracy Tymczasowej działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy  na stanowisku:

 

Pracownik ruchu wychodzącego

Lokalizacja: Poznań

 

Poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiskoPracownik ruchu wychodzącego. Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, zmotywowanych do pracy i samodzielnych w pracy. Praca polega na pozyskaniu i utrzymaniu długofalowej relacji z Klientem poprzez sprzedaż naszych usług i produktów.


Zadania na stanowisku:

Praca polega na pozyskaniu i utrzymaniu długofalowej relacji z Klientem poprzez sprzedaż naszych usług i produktów. Nie interesuje nas styl myślenia „tylko tu i teraz”. Wiele lat budujemy zaufanie. To zobowiązuje.
Cenimy przede wszystkim kreatywność i własne pomysły. Mimo, że codzienna praca może bywać monotonna, jak każda praca, to nie stosujemy żadnych gotowych skryptów rozmów, gdyż cenimy sobie autentyczny kontakt z Klientem. Realizujemy czasem nawet z pozoru szalone pomysły. Wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Wciąż sami się czegoś nowego uczymy.
Dodatkowym atutem kandydata będzie doświadczenie w pracy w zawodach sprzedażowych (obsługa klienta, handel, sprzedaż i telesprzedaż)
 
 
Co proponujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z wynikami w pracy. Jest to system motywacyjny polegający na tym, że prócz podstawy proponujemy prowizję od sprzedaży, premie, itd..
Umowa o pracę, podpisujemy zawsze po okresie próbnym, który trwa zwykle 3-6 miesięcy, zdarzają się jednak przypadki, gdy proponujemy komuś umowę o pracę wcześniej.
 
Atmosfera w pracy - na co dzień bijemy się z czasem, by wykonać jak najwięcej zadań, osiągać jak najlepsze wyniki. Po pracy, czasem, bez przymusu, ale spotykamy się również przy różnych okolicznościach towarzyskich. „Stary skład” mamy „przećwiczony w boju”, w różnych sytuacjach i niezawodny. Co do zasady mówimy sobie wszyscy „po imieniu”. Nie obowiązują nas też uniformy służbowe.
 
Dla zmotoryzowanych - posiadamy też nie tylko własny budynek, ale też własny  parking na samochody i/lub rowery obok budynku).
 
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. Zm)”


Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81921 ofert pracy. Sprawdź!