Ślusarz / Spawacz

FIOR Sp. z o. o.

Kobierzyce

2016-10-28

Zakres obowiązków

  • Prace ślusarskie;
  • Spawanie elementów metodą MAG / TIG;
  • Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego;
  • Cięcie, szlifowanie elementów stalowych;
  • Przygotowanie elementów do operacji cynkowania ogniowego oraz malowania.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość i obsługa maszyn – np. piła, prasa hydrauliczna, wiertarka, szlifierka, spawarka, obrabiarki konwencjonalne;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 1-zmianowym
  • Uczciwość i rzetelność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00 + nadgodziny zgodnie z zapotrzebowaniem zakładu);
  • Płatne nadgodziny;
  • Stawkę godzinową oraz premię uzależnioną od efektów pracy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres APLIKUJ

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIOR sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."