Senior do Działu Audytu i Doradztwa Biznesowego

Recruiters

Poznań

2016-10-28

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się grupy konsultingowej, znajdującej się w 10 największych organizacji doradczych na świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za prowadzenie projektów audytorskich, opiekę merytoryczną i organizacyjną nad zespołem projektowym oraz kontakt i współpracę z klientem.

Wymagania:

• wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonometria),
• doświadczenia w obszarze doradztwa transakcyjnego lub audytu finansowego,
• biegłej znajomości języka angielskiego,
• umiejętności analitycznego myślenia,
• umiejętności pracy w zespole,
• bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
• biegłej obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie doradztwa transakcyjnego/biznesowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i kartę multisport,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów.
- due diligence
- przeglądu procesów kontroli wewnętrznej
- fraud investigation
- projekty doradcze z zakresu rachunkowości finansowej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!