Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

East Service

Poznań

2016-10-28

East Service(13171) - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

- rekrutacja nowych kandydatów do pracy,
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów,
- prowadzenie dokumentacji personalnej,
- prowadzenie spotkań z kandydatami i weryfikacja ich kompetencji,
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami,

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego lub ukraińskiego,
- dobra obsługa komputera (Ms. Office)
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- szkolenie i przygotowanie do pracy,
- pracę w zespole ukierunkowanym na sukces,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- praca w wymiarze pełnego etatu,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."