PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ – ANGLIA

Active Medica Personal

Reigate

2016-12-06

Oferujemy:

  • Pracę w domach opieki w Aylesbury, Hemel Hempstead, Ware, Chorleywood  (w pobliżu London/Luton/Stansted)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałą umowę o pracę bezpośrednio u angielskiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zgodną z predyspozycjami
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Szkolenia wprowadzające
  • Pokrycie kosztów biletu do Anglii
  • 40-godz. wymiar czasu pracy
  • Darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy

Zakres obowiązków:

  • Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
  • Rejestracja w NMC (The Nursing and Midwifery Council) lub gotowość do zarejestrowania się w NMC
  • Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych otwarta, serdeczna postawa wobec innych
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Dlaczego Active Medica Personal:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Active Medica Personal Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!