Grafik

klient GoWork.pl

Częstochowa

2016-11-30

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr referencyjny: GR/12/16

Obowiązki:

  • Tworzenie wizualizacji z plików 3D,
  • Przygotowywanie wizualizacji i opracowywanie materiałów marketingowych,
  • Projektowanie logotypów, ulotek, broszur, skład tekstu,
  • Terminowość w realizacji powierzonych projektów,
  • Ścisłą współpracę z działem marketingu.
  • Przygotowywanie materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji,
  • Samodzielne wypracowywanie koncepcji graficznych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia średniego, kierunkowego z zakresu grafiki,
  • Znajomości platformy Mac i PC,
  • Znajomości podstaw poligrafii,
  • Biegłej znajomości programów Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator), Corel Draw,
  • Znajomości trendów w projektowaniu,
  • Kreatywności, otwartości na nowe zadania, dokładności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowania i zdyscyplinowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!