Kierowca kat. CE – Tandem BDF – 2400 – 3000 Euro brutto

Luksmann

Niemcy

2016-10-27

Opis stanowiska:

  • trasy krótko i dalekobieżne po Niemczech, różne lokalizacje
  • prowadzenie pojazdu kat. CE zestawem z przyczepą BDF – tandem, dodatkowo wózek widłowy
  • preferowana stała współpraca
  • praca w stabilnej finansowo dużej spedycji
  • firma posiada głównie MANy

Wymagania:

  • prawo jazdy CE z kodem 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • komunikatywny język niemiecki

Oferujemy:

  • niemieckie zarobki składające się z podstawy uzależnionej od wykonanej pracy (nawet do 3000 euro brutto na umowie) + diety, dodatki
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
  • terminowe wypłaty
  • pomoc polskiego konsultanta
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub tel. 0048 500 800 713

Więcej informacji na www.luksmann.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!