Rzeźnik - wieprzowina Szwecja

WB Staffing

Borås

2016-10-27

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta w Szwecji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Wykrawacz szynki wieprzowej - Szwecja

Miejsce pracy: okolice miejscowości Borås, Szwecja

Wymagania:

  • Aktualne doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny- minimum rok
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane własny samochód na wyjazd

Obowiązki:

  • praca na stanowisku wykrawacza - trybowanie wieprzowiny na taśmie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 150 koron szwedzkich brutto na godzinę
  • zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy na szwedzkich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
  • zakwaterowanie- koszt po stronie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z opisem zakresu obowiązków na adres: APLIKUJ lub kontakt pod numerem telefonu +48 570 530 056.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!