Konsultant telefoniczny Praga - branża energetyczna

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-27

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny - branża energetyczna;
Miejsce pracy: Warszawa – Praga Południe

Opis stanowiska:
• kontakt telefoniczny w celu sprzedaży energii/gazu dla rynku prywatnego;
• przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów;
• dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
dyspozycyjność 6-8 h dziennie od pn-pt;
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej;

Oferujemy:
• elastyczny grafik pracy -> poniedziałek - piątek w godz. 9-21;
• stabilność zatrudnienia;
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• system premiowy oraz konkursy;
• szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;

Wynagrodzenie:
• stawka godzinowa 12,00 zł/h brutto + 5,00 zł prowizja za każdą sprzedaż;
• premie i konkursy !!!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”