Specjalista ds. Kadr i Płac

Eurocash S.A.

Poznań

2016-11-04

Kluczowe zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla danego obszaru kadrowego

  • naliczanie wynagrodzeń

  • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS

  • rozliczanie czasu pracy w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie minimum średnie

  • mieć minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie (obsługa kadrowo-płacowa minimum 400 pracowników)

  • bardzo dobrze znać zasady naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy

  • sprawnie posługiwać się programem Płatnik, systemem kadrowo-płacowym SAP oraz aplikacją Microsoft Office (zwłaszcza Excelem)

  • efektywnie organizować pracę własną, być odpowiedzialny i samodzielny

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej

  • bogaty pakiet socjalny

  • dowóz pracowników z Poznania do biura

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!