Kierownik Kontraktu

JOBS

Bielsk Podlaski

2016-11-22

MIEJSCE PRACY: BIELSK PODLASKI / NORWEGIA

Opis stanowiska:

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi biorącymi udział w planowaniu i realizacji kontraktu oraz bezpośredni nadzór prac na budowie,
  • Planowanie i kierowanie realizacją montażu modułów w Skandynawii,
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją kontraktu zgodnie z budżetem, harmonogramem, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Prowadzenie bieżących negocjacji z podwykonawcami,
  • Kontrola budżetu, harmonogramu, jakości prac,
  • Dbałość o należyte standardy BHP,
  • Zarządzanie ryzykiem kontraktowym,
  • Raportowanie do Zarządu nt. stanu realizacji zadań kontraktowych (harmonogram, budżet, przepływy finansowe, ryzyka i działania zapobiegawcze),
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i  nadzór nad podwykonawcami,
  • Pełnienie funkcji kierownika budowy-prowadzenie budowy,
  • Prowadzenie dokumentów kontraktu,
  • Zarządzanie zmianami w kontrakcie,
  • Rozliczenie kontraktu po jego zakończeniu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku kierownika kontraktu/kierownika budowy, mile widziane  doświadczenie na rynku skandynawskim lub innych rynkach zagranicznych,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość jęz. norweskiego i / lub szwedzkiego,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Gotowość do pracy w delegacji – w Norwegii,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100918 ofert pracy. Sprawdź!