Posadzkarz / Monter podłóg - Niemcy

Workon

Köln

2016-10-27

WORKON S.C. ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

POSADZKARZ / MONTER PODŁÓG

Miejsce pracy: okolice Köln (północno - zachodnie Niemcy)

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreśłony

Wynagrodzenie: 14 - 20 € brutto / godz.

dieta - 12 - 24 € netto / godz. (tylko na montażach)

(wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia)

Obowiązki:

- Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

- Kładzenie podłóg z materiałów takich jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

-Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

Kładzenie cokołów, listw przypodłogowych

Wymagania:

- wykształcenie w kierunku posadzkarz lub 3-letnie doświadczenie w pracy jako posadzkarz, monter podłóg

- prawo jazdy B, mile widziane własne auto

- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- zakwaterowanie zapewnione, płatne przez pracownika 150€ / m-c

- pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i świąteczny

!!!!!!!!   Możliwość skorzystania z naszych usług rozliczania podatku z zagranicy   !!!!!!!

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) z numerem referencyjnym posadzkarz/pch na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!