Asystent / tka biura

Falesia Systemy Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-27

Jesteśmy dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego w Polsce.
Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:
•    Obsługa sekretariatu - łączenie rozmów telefonicznych, korespondencja z klientami, organizacja spotkań, wyjazdów ,archiwizacja dokumentów itp.),.
•    Aktywna pomoc w pracy biura

Wymagania:
•    Wyższe wykształcenie.
•    Wysoka motywacja do pracy.
•    Dobra obsługa komputera, urządzeń biurowych.
•    Dobra prezencja.

Oferujemy:
•    Szkolenie z zakresu obsługi sekretariatu.
•    Ciekawą pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole.
•    Możliwości doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznej organizacji.
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dokumenty (CV i list motywacyjny)  prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ
Do przesyłanych dokumentów prosimy dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

ul.Sabały 60
02-174 Warszawa

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!