Inżynier ds. analizy niezawodności i bezpieczeństwa/RAMS - Safety & Reliability Engineer

Gravet Consulting

Łódź

2016-10-27

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r., realizując wymagające projekty rekrutacyjne na stanowiska wyższe i specjalistyczne.

Obecnie rekrutujemy pracowników dla firmy Airbus Helicopters Polska, która prężnie rozwija Biuro Konstrukcyjne w Łodzi.

Firma Airbus Helicopters, wchodząca w skład Airbus Group www.airbusgroup.com, jako globalny lider w branży, dostarcza klientom najnowocześniejsze śmigłowce cywilne i wojskowe. Firma wyróżnia się dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologii oraz dużym nakładom na innowacje.

Biuro Konstrukcyjne Airbus Helicopters w Łodzi działa od lutego 2015 roku, odnosząc wiele sukcesów poprzez dostarczanie nowatorskich rozwiązań. Obecnie zatrudnia ponad 30 osób i aktywnie zwiększa liczbę pracowników. Każda osoba zatrudniona w Airbus Helicopters Polska ma możliwość zdobycia unikatowej wiedzy między innymi dzięki pracy nad najnowszymi technologiami oraz udziałowi w projektach międzynarodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Biura Airbus Helicopters Polska

poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Inżynier ds. analizy niezawodności i bezpieczeństwa/RAMS

Safety & Reliability Engineer

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa i analiz niezawodności oraz przygotowywanie dokumentów potwierdzających, że dane rozwiązanie techniczne/urządzenie jest zgodne z przepisami oraz przyjętymi normami
  • Ocena proponowanych rozwiązań technicznych pod względem standardów firmy oraz wybór najbardziej optymalnego rozwiązania
  • Regularny kontakt z centralą firmy w celu wypracowania nowych rozwiązań i stosowania najlepszych praktyk
  • Tworzenie sprawozdań z badań, raportowanie występujących problemów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn, Elektronika lub Lotnictwo
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle, najchętniej w branży lotniczej lub automotive
  • Chęć rozwoju w zakresie analiz bezpieczeństwa i oceny bezpieczeństwa konstrukcji, instalacji i urządzeń
  • Mile widziana znajomość Common Cause Analysis
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Fault Tree Analysis, Reliability Datebase
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Access i CATIA V5
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2), znajomość języka
    francuskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Biurze Konstrukcyjnym, należącym do międzynarodowej firmy
    lotniczej Airbus Helicopters
  •  Udział w międzynarodowych projektach oraz wyjazdy zagraniczne
  •  Szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w międzynarodowej korporacji, z perspektywą rozwoju oraz awansu
  • Bogaty pakiet szkoleń z zakresu analiz bezpieczeństwa i analiz niezawodności
  • Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres email:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SR/16

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!