Kierowca międzynarodowy C+E – firanka – Luboń. Praca również dla kierowców z Ukrainy.

Luksmann HR

Luboń

2016-10-27

Luksmann - jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku międzynarodowym w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

OD KANDYDATÓW NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!!!

Opis stanowiska:

  • trasa: Europa Zachodnia
  • typ naczepy: mega firanka
  • system pracy: Ciągłe jazdy w relacjach PL-SE-PL; PL-SE-DE-PL itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
  • badanie lekarskie oraz psychologiczne
  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE na terenach Europy
  • Mile widziana znajomość polskiego, angielskiego, niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + diety
  • polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub tel. 0048 505 500 420

Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)