Telemarketer/ka z orzeczeniem - zdalnie

Capital Work sp. z o.o

Warszawa

2016-10-27

     Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Telemarketer/ka– praca zdalna

Wymagania:

•         aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

•         bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu

•         znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym

•         mile widziane doświadczenie w telemarketingu

•         wysoka kultura osobista i kreatywność

•         wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności

•         dyspozycyjność (7/8h)

Zakres obowiązków: m. in. telefoniczny kontakt z klientami, budowanie bazy potencjalnych klientów, umawianie spotkań,  raportowanie działań

Oferujemy:

•         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•         niezbędne narzędzia pracy

•         możliwość pracy zdalnej

•         terminowe wypłaty wynagrodzeń

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres e-mail APLIKUJ z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!