Brygadzista

Human & Hunter sp. z o.o.

Chorzów

2016-10-27

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Chorzów
Numer referencyjny: B/MS/K

OPIS STANOWISKA
• Kontakt ze sprzedażą zagraniczną;
• Koordynacja realizacji zamówień na poziomie wszystkich działów w firmie;
• Planowanie oraz organizacja pracy podległego zespołu;
• Nadzór nad terminową realizacją zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem;
• Zapewnienie wysokiej jakości realizacji zadań.

WYMAGANIA
• Wykształcenie wyższe;
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2;
• Doświadczenie w obsłudze klienta;
• Dobra znajomość obsługi komputera;
• Umiejętność organizacji swojego czasu i pracy;
• Zaangażowanie, chęć do nauki;
• Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY
• Umowę o pracę;
• Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
• Zapewnione narzędzia pracy;
• Liczne szkolenia;
• Opieka medyczna.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!