Młodszy Specjalista ds. Danych Podstawowych

Eurocash S.A.

Komorniki

2016-10-27

Kluczowe zadania:

  • Bieżące utrzymywanie centralnej bazy danych podstawowych artykułów w systemie SAP dla Grupy Eurocash

  • Prowadzenie przeglądów jakości i spójności danych w ramach poszczególnych jednostek biznesowych Grupy Eurocash

  • Definiowanie standardów zarządzania danymi podstawowymi artykułów w ramach Grupy

  • Przeprowadzanie analiz na potrzeby działu

Idealny kandydat powinien:

  • Znać program MS Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Posiadać wykształcenie wyższe bądź być studentem

  • Posiadać wysokie zdolności analityczne

  • Być skrupulatny, odpowiedzialny, zdolny do szybkiego uczenia się

  • Być samodzielny i kreatywny w proponowaniu własnych rozwiązań

  • Mile widziana znajomość SAP

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze danych podstawowych/ na stanowisku analityka/ na stanowisku asystenckim w dziale zakupów lub w dziale logistyki

Oferujemy:

  • Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach umożliwiających rozwój kompetencji

  • Dobre warunki pracy

  • Umowę o pracę

  • Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych

  • Dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!