Operator wozka widlowego

teamkompetent GmbH

Zwickau

2016-10-27

Personaldienstleistungen

Poszukujemy operatora wózka widłowego do pracy w Niemczech blisko polskiej granicy

Zakres obowiązków :

  • realizację załadunków i rozładunków
  • prawidłową obsługę dokumentacji magazynowej
  • realizację inwentaryzacji
  • obsługę transportu wewnętrznego

Wymagania :

  • świdectwo egzaminu kwalifikacyjnego operatora wózka widłowego
  • dyspozycyjność
  • doświdaczenie zawodowe min. 2-letnie
  • znajomosc programu SAP
  • prawo jazdy  i własny samochód
  • dobra znajomość języka niemieckiego konieczna

Oferujemy :

  • różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieograniczony
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

           teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

           Innere Schneeberger Str.18/20

           08056 Zwickau

           Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : APLIKUJ

Proszę o załączenie kopii dyplomów, kursów, szkoleń, świadectw pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent