Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej - Ochota - 14zł/h brutto + premie!!!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-27

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Obowiązki:
* telefoniczny kontakt z klientem
* sprzedaż produktów wydawnictwa skierowanych do grupy docelowej;

Wymagania:
* dyspozycyjność
* komunikatywność;

Wynagrodzenie:
* Wynagrodzenie do wyboru :
- 13zł/h brutto <133h> 14zł/h brutto + premie;
- bądź 16zł/h brutto - bez premii;

Oferujemy:
* stabilność zatrudnienia - PROJEKT DZIAŁA CAŁY ROK ! ! ! !
* umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące);
* szkolenie;
* konkursy;

PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8:00-15:00;
Istnieje możliwość dopasowania grafiku;

Jesteś zainteresowany/a?

Aplikuj poprzez formularz dostępny na stronie! :) (prosimy o dopisek klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji).

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
Nr Certyfikatu 10944
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!