Asystentka ds. Rekrutacji

Lepsza Praca

Katowice

2016-10-27

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentkę ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Realizacja powierzonych projektów rekrutacyjnych
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń, przyjmowanie i selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • Bezpośrednie wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Prowadzenie wywiadów i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (wymagamy efektywności, nie wymagamy raportów)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych, prowadzenia negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Czynne praw jazdy kat. B
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne, otwartość, komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!