Specjalista ds. BHP

"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga

Poznań

2016-10-27

Dla naszego Klienta - firmy działającej w przemyśle produkcyjnym do pracy stałej pilnie poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Kluczowe zadania to:

  • pełna odpowiedzialność za cały obszar BHP w firmie produkcyjnej - wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP
  • współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowań w zakresie BHP
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach pracy (produkcja oraz administracja)
  • systematyczna kontrola ważności szkoleń BHP
  • ocena ryzyka zawodowego występującego na stanowiskach pracy
  • prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi w firmie w zakresie BHP
  • dbałość o wysoki poziom ochrony p.poż.
  • budowanie kultury BHP oraz podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa w organizacji
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i analiz z zakresu BHP dla Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 3-5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku zdobyte w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w takich branżach, jak: farmacja, kosmetyki, branża spożywcza, chemiczna, produkcja FMCG
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (lub studia podyplomowe w zakresie BHP)
  • kwalifikacje zawodowe do pełnienia obowiązków Specjalisty/ Inspektora BHP
  • uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu p.poż.
  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów BHP i p.poż.
  • znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • podstawowa znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętność współpracy zespołowej
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji
  • uważność oraz umiejętność szybkiego dostrzegania zagrożeń w środowisku produkcyjnym, nastawienie na działania prewencyjne
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • możliwość realizacji ciekawych, rozwojowych projektów w firmie

Poszukujemy doświadczonych, nastawionych na dynamiczne i efektywne działanie Specjalistów ds. BHP.
Jeśli poszukujesz dla siebie nowych wyzwań zawodowych nie zwlekaj z przesłaniem CV!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH29/16GW w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99928 ofert pracy. Sprawdź!