Drukarz

Human & Hunter sp. z o.o.

Chorzów

2016-10-27

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

DRUKARZA

Miejsce pracy CHORZÓW

Numer referencyjny: D/MS/K

OPIS STANOWISKA

•          Przygotowywanie materiałów dla produkcji według planu;

•          Mieszanie farb przy pomocy wzornika;

•          Mycie szablonów sitodrukowych po produkcji za pomocą myjki wysokociśnieniowej bądź automatu myjącego;

•          Dbanie o czystość na stanowisko pracy;

•          Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ.

WYMAGANIA

•          Wykształcenie min. średnie;

•          Podstawowa znajomość obsługi programów z pakietu MS Office, Outlook;

•          Mile widziane zdolności plastyczne;

•          Sumienność, kreatywność;

•          Umiejętność pracy w zespole;

•          Kultura osobista;

•          Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY

•          Umowę o pracę;

•          Pracę w systemie 3-zmianowym;

•          Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;

•          Atrakcyjny program szkoleniowy;

•          Program Benefit;

KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!