Pracownik biurowy

Human & Hunter sp. z o.o.

Chorzów

2016-10-27

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Obecnie dla naszego klienta,poszukujemy kogoś, kto podjąłby pracę na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Chorzów
nr ref.: PB/MS/K

OPIS STANOWISKA:

• Nadzór nad procesem zamówień;
• Kontakt z Partnerami Biznesowymi;
• Składanie zamówień, zapytań ofertowych;
• Praca nad optymalizacją kosztów;
• Dobór i selekcja dostawców;
• Komunikacja ze wszystkimi działami firmy;
• Sporządzanie raportów i sprawozdań;
• Obsługa klienta zagranicznego.

WYMAGANIA:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
• Prawo jazdy kat. B, minimum 2 lata
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

OFERUJEMY:

• Umowa o pracę;
• Możliwość zdobycia doświadczenia;
• MultiSport, Ubezpieczenie grupowe, możliwość szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!