Pomoc w sklepie medycznym

JOBS

Sieradz

2016-11-18

Pofam-Poznań Sp. z o.o. jest firmą powołaną w roku 1992, w celu kontynuowania działalności Poznańskiej Fabryki Artykułów Medycznych. Toteż od początku firma jest ściśle związana z najnowocześniejszą techniką medyczną. W pierwszym okresie firma zajęła się głównie sprzętem do wkłuć i pobrań oraz wyposażeniem i zaopatrzeniem laboratoriów w medycynie, w przemyśle rolno-spożywczym oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznym, badań wody i środowiska. Dość szybko oferta zostaje poszerzona o środki pomocnicze, sprzęt ortopedyczny oraz sprzęt do wyposażania placówek i stanowisk pracy o różnym zakresie. Aktualnie firma działa na rynku w zakresie: dystrybucji sprzętu na potrzeby medycyny /diagnostyka, leczenie i opieka, zaopatrzenie w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne, chirurgia plastyczna/ wyposażenie i zaopatrzenie laboratoriów produkcja obuwia /Pofam Jedność - Zakład Pracy Chronionej/ produkcja wózka do aktywnej rehabilitacji Unity SET produkcja protez piersi Maxima i klinów przeciwobrzękowych produkcja materacy i poduszek przeciwodleżynowych Oferty są tak skonstruowane, że zapewniają kompleksowe zaopatrzenie indywidualnego klienta /pacjenta/, bądź całej branży.

Numer referencyjny: pomoc/sklep/jobs.pl

Miejsce pracy: Sieradz (łódzkie)

Opis stanowiska:

Pilnie poszukujemy osoby do pomocy w sklepie medycznym na zastępstwa - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na około 40 godzin w miesiącu.

Do obowiązków będzie należało obsługa klienta podczas zastępstw głównego pracownika a także wsparcie promocyjne w środowisku medycznym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w handlu najlepiej w sklepie medycznym,
  • obsługa komputera na poziomie dobrym;
  • wykształcenie medyczne o kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, ortopedia, pielęgniarstwo lub osoby po ukończonym kursie "towaroznawstwo z zakresu artykułów medycznych"
  • Mile widziani: emeryci, renciści chcący aktywnie spędzać czas a przy tym dorobić.