OPERATOR MASZYN / DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Legnica

2016-10-27

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr 10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

OPERATOR MASZYN / DRUKARZ FLEXO

OPIS STANOWISKA PRACY:
• przygotowanie druku i obsługa maszyny fleksograficznej
• kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• dobieranie farb do druku wg określonych standardów

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. zawodowe
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane, istnieje również możliwość przyuczenia
• wysoka motywacja do pracy

OFERUJEMY:
• stablilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• możliwość zdobycia bezkonkurencyjnych umiejętności

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule maila wpisując: Drukarz Flexo

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).