Kelner - teren Warszawy - praca na etat od zaraz!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-27

Agencja HR Level Work Nr Licencji 10944
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

KELNER
Miejsce pracy: Teren Warszawy

Pracowałeś/aś w gastronomii? Masz doświadczenie bądź chcesz się nauczyć czegoś nowego? Lubisz pracować z ludźmi? Szukamy właśnie Ciebie ! :)

Praca na pełny etat !

ZADANIA:
- Obsługa gości, eventów;
- utrzymywanie higieny w miejscu pracy;

WYMAGANIA:
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - WARUNEK KONIECZNY !!!

Oferujemy:
- Stabilną pracę w prestiżowym Cateringu;
- Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po określonym czasie;
- Profesjonalne szkolenie wdrażające do pracy :)
- 14zł/h brutto

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz (prosimy nie zapomnieć o dopisku klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji!)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!