OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - KOMORNIKI

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Środa Śląska

2016-10-27

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr 10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

OPIS STANOWISKA PRACY:

• miejsce pracy: Komorniki / k. Środy Śl.

praca w systemie 3-zmianowym

• obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych

• kontrola jakości wyrobów gotowych

WYMAGANIA:

gotowość do pracy 3-zmianowej

• chęci do pracy

• zdyscyplinowanie

• atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

mile widziani panowie

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta

• Atrakcyjne wynagrodzenie

KONTAKT: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule wpisując: Operator maszyn - Komorniki

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Informujemy, że agencja nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo.