Magazynier, bez uprawnień, 1 zmiana

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Poznań

2016-11-25

Dla naszego Klienta, producenta nowoczesnych domofonów i wideodomofonów, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznania

Nr ref.: mag/sul/2016

Zadania:
- przygotowywanie elementów do produkcji urządzeń elektronicznych,
- odbieranie gotowych urządzeń z działu produkcji,
- przygotowywanie oraz realizacja wysyłek,
- raportowanie postępu prac oraz ewentualnych bieżących problemów

Wymagania:
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
- znajomość informatycznych systemów magazynowych,
- praktyczna umiejętność obsługi komputera,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- pracę w systemie jednozmianowym (po 8h w godz. 7.00-16.00),

- pracę w przyjaznym i młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: mag/sul/2016) lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.