Technolog obróbki mechanicznej CNC - Andrychów

Lepsza Praca

Andrychów

2016-10-27

Dla naszego klienta z branży robotyzacji produkcji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog obróbki mechanicznej CNC

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:

  • Programowanie maszyn CNC, centr 3- i 4-osiowych
  • Praca ze sterownikami Siemens, Fanuc, OSP OKUMA
  • Opracowywanie i optymalizacja technologii obróbki skrawaniem
  • Dobór narzędzi skrawających i oprzyrządowania technologicznego oraz parametrów obróbki
  • Odpowiedzialność za prawidłowy proces technologiczny oraz przeprowadzanie prób technologicznych
  • Pełen test programu i wdrożenie na wydziale produkcyjnym (asysta w trakcie wykonania operacji przez operatora)
  • Wykonywanie kalkulacji i wycen detali do obróbki
  • Analiza i optymalizacja procesów już uruchomionych
  • Wyjaśnianie kwestii technologicznych związanych z produkcją i jakością
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
  • Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej na podstawie rysunków klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji
  • Znajomość Autocad
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Solidworks, Solidcam
  • Mile widziana znajomość VBA
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi obróbczych
  • Praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem metali
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z procesem obróbki mechanicznej oraz doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC
  • Dokładność,  odpowiedzialność, komunikatywność w pracy
  • Analityczny sposób organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat) oraz atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!